Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας στο Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά

Την Παρασκευή, 20.01.2023, μαθητές και εκπαιδευτικοί συγκεντρώθηκαν στο αμφιθέατρο του σχολείου για να κόψουν τη πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα. Η διοίκηση του σχολείου έχοντας για ακόμα μια φορά μια εξαιρετική συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και την Πρόεδρο αυτού κ. Μουφλουζέλη μοίρασε όμορφα δώρα σε μικρούς και μεγάλους και επεφύλασσε με τη βοήθεια του Συλλόγου πολλές ακόμα εκπλήξεις.

Σε πολύ ευχάριστο και συνεργατικό κλίμα όλοι  καλωσορίζουμε τη νέα χρονιά 2023 και ευχόμαστε ολόψυχα υγεία, αγάπη, τύχη, δημιουργία και συνεργασία με το βλέμμα μας στραμμένο στην ποιοτική εκπαίδευση των μαθητών μας και την παροχή κινήτρων για την ισότιμη συμμετοχή και πρόσβαση σε κάθε πτυχή της κοινωνίας.