Επίσκεψη του Δήμου Πειραιά στο Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά μοιράζοντας πασχαλινά δώρα σε όλους τους μαθητές την Παρασκευή, 07.04.2023

Την Παρασκευή, 07.04.2023 το Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Πειραιά, Γιάννης Μώραλης, η Αντιδήμαρχος Παιδείας κ. Αλιγιζάκη και ο Αντιδήμαρχος, κ. Καψοκόλης, μοιράζοντας για ακόμα μια χρονιά όμορφα δώρα σε όλες τις μαθήτριες και μαθητές μας. Πασχαλινά τσουρέκια, λαμπάδες, σοκολατένια αυγά και άπειρος ευχές δόθηκαν στους μαθητές μας. Από καρδιάς ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας και ο Διευθυντής ευχαριστούν τον Δήμαρχο Πειραιά για τη διαρκή και έμπρακτη στήριξη του σχολείου μας όλα αυτά τα έτη και τη συμπερίληψη μας στις δράσεις του Δήμου Πειραιά. Ευχόμαστε Καλό Πάσχα, Καλή Ανάσταση στο Δήμο Πειραιά, με υγεία και φως στην ψυχή μας. Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τις “Μέρες Θάλασσας” του Δήμου Πειραιά, όπου το Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά θα συμμετέχει και τη φετινή χρονιά στις όμορφες δράσεις.

Παναγιώτης Τζουβελέκης