Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά μοιράζει δώρα και πασχαλινές ευχές στους μαθητές του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά, την Παρασκευή 07.04.2023

Την Παρασκευή, 07.04.2023 μια ευχάριστη έκπληξη περίμενε το σχολείο μας. Μέλη του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά, αγαπητές μητέρες μαθητών μας, εκπροσωπώντας όλο τον Σύλλογο μοίρασαν πασχαλινά δώρα και ευχές στους μαθητές μας. Πάντα μοιράζουν την αγάπη τους, το χαμόγελο τους, μια μεγάλη αγκαλιά σε όλο το σχολείο, σε μαθητές και εκπαιδευτικούς. Οι μαθητές μας τους χάρισαν πασχαλινές κάρτες και έδωσαν ευχές. Από όλο το Σύλλογο Διδασκόντων και τον Διευθυντή του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά θερμές ευχές σε όλους τους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας! Καλή Ανάσταση, με υγεία και φως στις καρδιές μας! Σας ευχαριστούμε και συνεχίζουμε τις όμορφες δράσεις με το βλέμμα στραμμένο πλέον στις “Μέρες Θάλασσας” και στη θερινή μας γιορτή.

Παναγιώτης Τζουβελέκης