Σύλλογος Διδασκόντων Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2023 – Καλό Καλοκαίρι

Μετά την ολοκλήρωση του Συλλόγου Διδασκόντων την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2023 ανταλλάσσονται θερμές ευχές από τους εκπαιδευτικούς και γίνεται προγραμματισμός για τη νέα σχολική χρονιά 2023-2024. Αποχαιρετάμε εκπαιδευτικούς που επί χρόνια στήριζαν το σχολείο μας και προσέφεραν πολύτιμη υπηρεσία και αγάπη για μαθητές, γονείς και συναδέλφους, ευχόμενοι καλή επιτυχία στην ανάληψη νέων καθηκόντων. Ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά εύχονται σε όλους καλό καλοκαίρι, καλή ξεκούραση και να ακολουθήσει  ακόμα μια πιο δημιουργική σχολική χρονιά! Συμμετοχή, συνεργασία, δημιουργία θετικού κλίματος, προγραμματισμός, ποιότητα εκπαιδευτικού έργου και μια κουλτούρα προσανατολισμένη στη συμπερίληψη και το άνοιγμα στην κοινωνία.  Το σχολείο μας θα είναι ανοιχτό κάθε Τρίτη καθ’ όλη τη διάρκεια του καλοκαιριού. Από καρδιάς καλές διακοπές!

Με εκτίμηση,

Παναγιώτης Τζουβελέκης