“Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΩΣ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΣΤΗ ΒΙΑ” (ΜΕΡΟΣ Α)

Κατά την διάρκεια της ημερίδας με τίτλο “Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Ο ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΩΣ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΣΤΗ ΒΙΑ” που διοργάνωσε η ΔΙΕΎΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ, και συμμετείχε το σχολείο μας, ο κ.ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ εκ μέρους των αμκε ΔΕΣΜΟΣ και ΤΖΑΜΠΟΛ ΑΓΑΠΗΣ παρέδωσε στους μαθητές του ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ 16 καταπληκτικές αθλητικές εμφανίσεις για την ομάδα μπάσκετ του σχολείου, ανταποκρινόμενος με ευθύνη στο αίτημα της Διεύθυνσης του ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ.

Ευχαριστούμε Μαθητές και εκπαιδευτικοί από καρδιάς τον κ ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΓΙΑΝΝΗ για την γενναιόδωρη προσφορά του….και αναμένουμε….κάτι ακόμα. Σε ότι αφορά στην ημερίδα, σύντομα θα επανέλθουμε….μείνετε συντονισμένοι…

Στις φωτογραφίες συμμετείχαν εκτός από τους μαθητές και τους εξαιρετικούς εκπαιδευτικούς, κορυφαίες/οι αθλητριες/τες του μπάσκετ και ο Α.Νικοπολίδης.