ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΟ Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η επιμορφωτική ημερίδα που διοργάνωσαν ο κ. Μπαλαμώτης Γ. (PhD,MSc) Σύμβουλος εκπαίδευσης Ειδικής αγωγής και Ενταξιακής Εκπαίδευσης 2ης Ενότητας Σχολικών μονάδων Ε.Α & Ε.Ε Δ.Π.Ε ,και Δ.Δ.Ε ΠΕΙΡΑΙΑ, η κ. Βουκελάτου Γ. (PhD,MSc) Σύμβουλος Εκπαίδευσης ΠΕ 23 Ψυχολόγων Δ.Δ.Ε & Δ .Π.Ε ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΊΟΥ και ο κ. Τζουβελέκης Π. Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ με θέμα: “ΔΙΑΧΕΊΡΙΣΗ ΚΡΊΣΕΩΝ : ΝΟΜΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΟ, ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΊ. ΜΕΛΕΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ “.

Η Ημερίδα πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 1 Απριλίου 2024 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΕΕΕΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ με την καθολική συμμετοχή των εκπαιδευτικών, μελών ΕΕΠ και ΕΒΠ της σχολικής μας μονάδας.

Ευχαριστούμε από καρδιάς τους συμβούλους κ. Γ. Μπαλαμώτη και Γ. Βουκελάτου για την εξαιρετικά γόνιμη συνεργασία και ευελπιστούμε για το μέλλον.