Οι μαθητές του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Πειραιά παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση “ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ” του Β.Ουγκώ

Μετά από ένα εξαιρετικό σχεδιασμό για την μετακίνηση και την αντιμετώπιση πιθανών απρόσφορων συμπεριφορών αλλά και την επιτυχημένη πρακτική εφαρμογή από το σύνολο των εκπαιδευτικών, οι μαθητές/τριες του Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ συνοδεία των εκπαιδευτικών παρακολούθησαν την θεατρική παράσταση “ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ” του Β.Ουγκω. (πρόκειται για παράσταση εγκεκριμένη από το Υπουργείο παιδείας, θρησκευμάτων και αθλητισμού).

Θα ευχαριστήσουμε για την συνεργασία τις εταιρείες των σχολικών λεωφορείων Νερομυλιωτης και Hel.Sun Travel για την διάθεση 4 σχ. λεωφορείων καθώς και τα 2 ταξί που με την υποστήριξη τους μετακινήθηκε το σύνολο του σχολείου.

Εμείς Περάσαμε όμορφα ….