Θρήνος. Απώλεια απόφοιτου του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά

Με μεγάλη θλίψη μας πληροφορηθήκαμε προ ολίγου την απώλεια ενός μαθητή μας, αποφοίτου του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά, που έδωσε επί καιρώ άνιση μάχη με τον καρκίνο. Ο Μιχάλης ήταν ένας σπουδαίος άνθρωπος, με χαμόγελο, ευγένεια, ήθος, που ήθελε να προσφέρει στην κοινωνία, βρήκε εργασία και στήριζε την οικογένειά του. Οι οικονομικές δυσκολίες της οικογένειας πολλές και σοβαρές, σε τέτοιο εύρος που χρειάζονται τη στήριξη μας, ώστε ο απόφοιτος του σχολείου μας να ταφεί όπως πρέπει και να αναπαυθεί.

Καλό παράδεισο, Μιχάλη μας.

Η οικογένεια του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Πειραιά περήφανη για το μαθητή της και για όσα κατάφερε στη ζωή του, στέλνει θερμά συλλυπητήρια κι εύχεται καλό παράδεισο.

Παρακαλούμε για τη στήριξή σας στο λογαριασμό της οικογένειας, που είναι στο όνομα της αδερφής του Μιχάλη: Πολυξένη Γκιτζιλη ( δικαιούχος) ΕΘΝΙΚΉ ΤΡΆΠΕΖΑ και φαίνεται στην φωτογραφία . Τηλέφωνο επικοινωνίας 6949094792.

Η δημοσίευση γίνεται με την έγκριση της οικογένειας του Μιχάλη και κατόπιν σχετικού αιτήματος.