Επίσκεψη κλιμακίου στελεχών του ΕΚΕΦΕ “ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ”, μαζί με στελέχη της Διεύθυνσης βιώσιμης ανάπτυξης του δήμου Πειραιά στο Ε.Ε.Ε.ΕΚ Πειραιά

Την Πέμπτη 18/04/2024, επισκέφθηκε το σχολείο μας κλιμάκιο στελεχών του ΕΚΕΦΕ “ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ”, μαζί με στελέχη της Διεύθυνσης προγρ. και βιώσιμης ανάπτυξης του δήμου Πειραιά με επικεφαλής τον αντιδήμαρχο κ.Καρύδη Δημήτρη , τον οποίο και ευχαριστούμε για την πρωτοβουλία.

Ο Διευθυντής και ομάδα εκπαιδευτικών του Ε.Ε.Ε.ΕΚ ΠΕΙΡΑΙΑ παρουσίασαν θέματα της σχολικής μονάδας καθώς και την λειτουργία της, στους εκλεκτούς καλεσμένους του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ και του ΔΗΜΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ , με στόχο τον σχεδιασμό δράσεων τεχνητής νοημοσύνης, προς όφελος των μαθητών/ τριών μας.

Ευχαριστούμε θερμά τις παραπάνω υπηρεσίες και αναμένουμε τα αποτελέσματα της συνεργασίας.